Recent News
Twitter: 23.02.2017 Rīgā, “Puteņa biļete” bezputeņa apstākļos

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova ieraksts savā Twitter kontā liecina, ka ceturtdien, 23. februārī, galvaspilsētā būs pieejamas tā sauktās “Puteņa biļete”: autovadītāji varēs izmantot pilsētas publisko transports bez maksas.

Dokuments, kas derīgs pārvietošanai sabiedriskajā transportā “puteņa apstākļos”, ir transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība, kas jāuzrāda tikai pārbaudes laikā, bet nav obligāti rādīt vadītājam. Jums nav jābūt līdzi vadītāja apliecībai.

Šo iespēju var izmantot ikviens pieaugušais ģimenes loceklis. Automašīnas tehniskā pase apliecina, ka šis transportlīdzeklis šobrīd nav kustībā.

Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusiem.

… Informācijas avots: http://www.infotop.lv/article/lv/23-februari-riga-putena-biletes

Šodien sniega dēļ autovadītāji Rīgas sabiedrisko transportu var izmantot bez maksas. Kā informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību birojā, meteorologu prognozes un nepieciešamība attīrīt brauktuvi no sniega un ledus, Rīgas pašvaldība noteikusi, ka ceturtdien autovadītāji galvaspilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Twitter lietotāji labprāt izmanto bezmaksas transportu, lai gan sniega laika prognozes nepiepildījās.

Latvijas Radio 5 satura-Pieci.lv galvenā redaktore Anna Platpire priecājas par iespēju izmantot bezmaksas transportu.

@anna_platpire

Labi, ka šodien ir puteņa biļete. Jo vakar bija putenis.

 

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter liecina, ka ceturtdien, 23. februārī, galvaspilsētā būs pieejamas tā dēvētās “puteņa biļetes”: autovadītāji pašvaldības sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Dokuments, kas derīgs braukšanai sabiedriskajā transportā “putena apstākļos”, tiek uzskatīts par transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, kas jāuzrāda tikai pārbaudes laikā, bet nav jāuzrāda vadītājam. Jums nav jābūt vadītāja apliecībai.

Šo iespēju var izmantot ikviens ģimenes loceklis. Automašīnas tehniskā pase apliecinās, ka attiecīgais transportlīdzeklis tajā laikā neatrodas satiksmē.

Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu transportu.

… Informācijas avots: http://www.infotop.lv/article/lv/23-februari-riga-putena-biletes

Sniega dēļ autovadītāji šodien Rīgā bez maksas var izmantot sabiedrisko transportu. Kā informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā, sakarā ar meteorologu prognozēm un nepieciešamību atbrīvot ielu brauktuves no sniega un apledojuma, Rīgas pašvaldība noteikusi, ka ceturtdien autovadītāji galvaspilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas par maksu. Twitter lietotāji labprāt izmanto bezmaksas transportu, lai gan meteoroloģiskās prognozes sniegam nav piepildījušās.

Latvijas Radio 5-Pieci.lv satura galvenā redaktore Anna Platpīre priecājas par iespēju izmantot bezmaksas transportu.

@anna_platpire

Labi, ka šodien ir putenis uz biļetēm. Jo vakar bija putenis.

News Reporter

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.