Recent News
Jaunākā informācija par pašnāvnieka policijas darbinieka lietu

Portāls Pietiek.com jau ziņoja par pašnāvību vakar, 18. decembrī, kad nomira policists. Portāla žurnālisti centās noskaidrot jaunu informāciju par notikušo, taču Valsts policijas vadība joprojām cenšas pēc iespējas slēpt jebkādu informāciju (skatīt šeit: http://www.protesti.lv/nosavies- kartzhais-politiskais zinātnieki-advokāts-interese-pirmsnaves-vestuli /). Tikmēr saskaņā ar vietnē pietiekami pieejamo netiešo informāciju tiek uzskatīts, ka mirušais ir Valmieras policists Pēteris B.

“Valsts policija apstiprina, ka šī gada 15. decembra naktī savā dzīvesvietā Valmierā tika atrasts miris vīrietis, kurš bija Vidzemes iecirkņa Valsts policijas pārvaldes policijas inspektors. Netālu tika atrasts arī dienesta ierocis, no kura vīrietis, visticamāk, izdarīja pašnāvību. Saistībā ar notikušo ir uzsākta krimināllieta, taču pašlaik nav pierādījumu, ka notikušais būtu bijis saistīts ar noziedzīgu nodarījumu, ”tā joprojām ir valsts sniegtā informācija’’ – teica Policija.

Valsts policijas vadība turpina kategoriski atteikties sniegt jebkādu informāciju par policista atstātās pašnāvības vēstules saturu. Jau ziņots, ka tajā minētas vairākas Valsts policijas augstas amatpersonas un viņu rīcība, kas novedusi pie policistu pašnāvības.

Lasītājs pagājušās nedēļas nogalē ziņoja, ka pašnāvību izdarījis policijas inspektors Pēteris B., kurš, pēc viņa amatpersonas teiktā, saņēmis aptuveni 840 eiro mēnesī algu “uz papīra”, bez jebkāda īpašuma vai automašīnas, nav precējies. Vienīgā radiniece ir māte.

Galu galā šī versija ir pareiza, taču Valmieras policijas vadība ne tikai nav gatava sniegt nekādu informāciju par iespējamiem traģēdijas cēloņiem un atklāt pašnāvnieka vēstules saturu, bet pat neizteica oficiālu līdzjūtību par Pētera B. nāvi.

Pietiekams skaits pirmdien piezvanījušo Valmieras policijas pārvaldes birojā un policija interesējās tikai par tiem, kas zvana, un ar ko ir saistīta vēlme noskaidrot traģēdijas cēloņus. Savukārt Valsts policijas priekšnieka Intas Lužas (attēlā) oficiālā atbilde joprojām ir palikusi – Valsts policija nevēlas sniegt nekādus komentārus.

News Reporter

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.