Recent News
Bīstama spēle izplatās starp bērniem: skrien vai mirsti!

Iespējams, ka Latviju ir sasniegusi bīstama spēle, kas izplatās bērnu vidū. “Skrien vai mirsti!” – Bērniem jāšķērso iela pie sarkanās gaismas! Sieviete raksta par to, ko redzēja uz ielas, mūsu māmiņu grupā Facebook, ziņo ru.focus.lv.

Kāds Facebook lietotājs raksta: “Esmu diezgan nepatīkamā situācijā. Saharova ielā (kur atrodas tirdzniecības centrs Tālava) divas meitenes stāv kopā ar mani pie luksofora un runā “kurš pirmais”. Sākumā es neieklausījos sarunā, bet tad viena no meitenēm pēkšņi skrēja pāri ielai, AUTO KNAPI PAGŪVA NOBBREMZĒT !!! Tad iedegās zaļā gaisma un mēs šķērsojām ielu. Es saku: “Meitenes, jums vajadzētu sagaidīt zaļo krāsu, automašīnas var nepalēnināt ātrumu, tā nedrīkst!” Meitenes man uzsmaidīja, teica, ka spēlē spēli un atkal skrēja pāri ceļam (automašīnas, paldies Dievam, nebija!) Un skrēja uz veikalu Mego. ES biju šokēta. Spēles bērniem – ”meitenes bija apmēram 10 gadus vecas, raksta Evija Bebrisa.

“Trakākais ir tas, ka bērni par to stāsta viens otram, un tad sacenšās, kuri to darīs labāk. Ar bērniem ir jārunā katru dienu, ”raksta māte.

“Pēc šīs spēles vadītājs visu savu dzīvi pavadīs cietumā, jo viņš nezināja, kā nobremzēt,” raksta cita sieviete.

Informatīvie portāli rakstīja par šādu “spēli” jau 2015. gadā, kad tā attīstījās Krievijā. Studenti stāv ceļa malā, un pēkšņi viens no viņiem skrien pāri ceļam tieši automašīnas priekšā. Tad visi filmēja, tas, kurš nenobijās, šķērsoja ceļu un saņēma “kopējo kasi”. Tomēr tā bija populāra nodarbe bērnu vidū ne tikai naudas dēļ, bet arī vienkārši prieka pēc.

 

News Reporter

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.